»»

ביצוע עבודות בגובה רב

לא כל אחד יכול לבצע עבודות בגובה בדיוק כמו שלא כל אחד יכול להיות רופא. נכון שלא הייתם חושבים לתת למישהו שאינו רופא מוסמך לנתח אתכם? כך אין שום סיבה שתתנו לכל אחד לבצע עבורכם עבודות בגובה.

מדובר בתחום שדורש אחריות, זהירות ובעיקר המון מקצועיות. אנחנו ב"ספידרמן" לוקחים את התפקיד שלנו מאוד ברצינות ומאמינים שרק השמיים הם הגבול... אנחנו מקפידים על כל תקני הבטיחות המחמירים ביותר, על הכשרות והסמכות לעובדים שלנו, ועל ביצוע עבודות זהירות ומקצועיות. אנחנו מגיעים למקומות הגבוהים ביותר, מבצעים את סוגי עבודות הגובה המורכבות והמאתגרות ביותר, ובעיקר מאוד מאוד אוהבים את מה שאנחנו עושים. נשמח לטפס לגובה גם בשבילכם!

סוגי עבודות בגובה שאנחנו מבצעים
כשמדברים על "עבודות בגובה" מדברים למעשה על עבודות שלא מספיק סולם פשוט כדי לבצע אותן. מדובר על עבודות שיכולות להתבצע אך ורק על ידי אנשי מקצוע מוסמכים שהוכשרו לעבודה בגובה. מה למשל? תליית שלטים מבניינים גבוהים במיוחד, צביעת מרפסות בבניינים, איטום קירות חיצוניים, שיפוץ מעטפת בניינים, תיקון אריחים, הרחקת יונים ממקומות גבוהים ועוד. כל המשימות שציינו (ועוד רבות אחרות) הן סוגי עבודות בגובה שאנחנו מבצעים בשיגרה.

אמצעים לעבודות בגובה שאנחנו משתמשים בהם
אז במה אנחנו משתמשים כדי להגיע הכי גבוה שאפשר? טוב ששאלתם כי אנחנו תמיד שמחים לספר. אנחנו עובדים עם מגוון רחב של אמצעים לעבודה בגובה כאשר אנחנו משתדלים להתאים את האמצעי המושלם לכל סוג של עבודה. יש לנו במות הרמה, מנופי סל ומנופים אחרים, וכמובן סנפלינג שמאפשר לנו להגיע לכל גובה ולכל מקום, גם לאלו המאתגרים ביותר.

כמה דברים שלא נתפשר עליהם לעולם
כשאנחנו ניגשים למשימה חדשה של עבודה בגובה אנחנו בוחנים אותה היטב ומוצאים את הפיתרון שיהיה היעיל ביותר עבור המצב הנתון. אנחנו עורכים בדיקה מקיפה ומציעים את דרך העבודה הטובה ביותר . לעולם לא נתפשר על בטיחות העובדים שלנו או על בטיחות הדיירים בבניין ומי שעובר בסביבתו. כל העובדים שלנו הוסמכו לעבודה בגובה באמצעים מגוונים ומקפידים על ביצוע עבודה איכותית ובטוחה.

חייג/י
נגישות נציג
בוואטסאפ
ניגודיות גבוהה הגדלת טקסט הדגשת קישורים סגור תפריט נגישות