»»

עבודות גובה שלא הכרתם

אולי אתם חושבים שאתם מכירים את כל סוגי העבודות בגובה אבל אנחנו חושבים שתמיד יש עוד מה ללמוד.

גם אנחנו (שעובדים בגובה לאורך כל השנה), מגלים מידי פעם דברים חדשים ולוקחים חלק בעבודות גובה שלא חשבנו שיצא לנו לקחת חלק בהן. זה היופי במקצוע שלנו! לא משעמם לרגע אחד ותמיד יש עבודה בגובה. לפני שנגלה לכם כמה מסודות המקצוע נדגיש שוב שלא כל אחד יכול לעבוד בגובה. דרושה הסמכה, מקצועיות ועמידה בכל תקני הבטיחות המחמירים ביותר.

הרחקת יונים ממקומות גבוהים במיוחד
את השיטות "הרגילות" להרחקת יונים כולנו מכירים. אפשר לפרוס רשת דוקרנים ולמנוע מהם להתיישב על החלון שלנו ואפשר לגרש אותן באמצעים הומניים אחרים. אבל מה קורה כשהיונים מתמקמות במקומות ממש גבוהים שלא ניתן להגיע אליהם באופן עצמאי וללא סיוע מקצועי? כאן נכנסות לתמונה חברות לעבודה בגובה שמצליחות בסיוע אמצעים מקצועיים לפתור כל בעיית יונים, גם במקומות הכי גבוהים. הם יעשו את זה עם סנפלינג, במות הרמה, ובמקרים מסוימים אפילו עם מסוק!

החלפה וחיזוק אריחי שיש
חשבתם פעם מה גורם לבניין שלכם להיות כל-כך יפה ואסתטי? זה כנראה אריחי השיש המבריקים שלו. חשבתם פעם מה קורה כשאריחי השיש מתפרקים? קודם כל זה מסוכן וצריך לפתור את הבעיה באופן מיידי כדי לשבור על בטיחות העוברים והשבים. שנית, זה פוגע באופן מובהק ביופי של הבניין. הפיתרון הוא כמובן חיזוק האריחים והחלפת אריחים שבורים באריחים חדשים. חברות לעבודות בגובה מבצעות עבודות מסוג זה מידי יום, ממש מתחת לאף שלכם. מבלי שתרגישו הבניין שלכם יקבל מראה חדש ומטופח יותר!

אתם תגידו מה צריך ואנחנו נמצא איך לעשות את זה
העניין עם עבודות בגובה הוא שתמיד צצה משימה חדשה שלא הייתה קיימת בעבר. זה היופי במקצוע והאתגר הזה הוא מה שהופך את העבודה שלנו למגוונת ומעניינת. בכל פעם שאנחנו חושבים שעבר עשינו את כל סוגי העבודות, מופיע לו צורך חדש שמעלה אותנו לגובה בכל האמצעים הדרושים. מה שאנחנו בסך הכל מנסים להגיד הוא שאתם תגידו לנו מה הבעיה ואנחנו נמצא את כל הדרכים כדי לפתור אותה. ניקשר בחבלי סנפלינג, נעלה על במות הרמה, מנופים ואם צריך גם נרים מסוק באוויר...

חייג/י
נגישות נציג
בוואטסאפ
ניגודיות גבוהה הגדלת טקסט הדגשת קישורים סגור תפריט נגישות