»»

סוגי עבודות שמבוצעות על גבי פיגומים

אצלנו ב"ספידרמן" רק השמיים הם הגבול. נכון שהרבה עסקים אומרים את זה אבל אנחנו מתכוונים לזה הלכה למעשה.

אחרי הכל אנחנו חברה שמבצעת עבודות בגובה כך שאם השמיים לא יהיו הגבול היחיד בשבילנו, אנחנו קצת בבעיה… כדי להגיע (כמעט) עד השמיים אנחנו משתמשים באמצעים מתקדמים וחדישים לעבודות גובה. תמצאו אצלנו במות הרמה, מנופים מסוגים שונים, חבלי סנפלינג, פיגומים ואמצעים נוספים.  היום בחרנו לדבר על פיגומים ולשתף אתכם באמצעי הוותיק והיעיל הזה. הנה כמה סוגי עבודות בגובה שפיגומים הוא הפיתרון הטוב ביותר עבורם.

צביעת מרפסות
בכל פעם מחדש אנחנו נדהמים לראות איך פעולה פשוטה (יחסית) כמו צביעת מרפסות יכולה לשדרג את מראה הבניין כולו. גם דיירי בניינים חדשים יותר בוחרים לצבוע את מרפסות ביתם במטרה לגרום לבניין להיראות יוקרתי אפילו יותר. כשמדובר על בניין ישן ומוזנח הצביעה של המרפסות יכולה לעשות פלאים בתקציב נמוך יחסית.  ברוב המקרים נבחר בפיגומים לטובת צביעה של המרפסות, כאשר האמצעי הזה יוכל להעניק לנו את התוצאות הטובות ביותר. כמובן שצריך להקפיד על פיגומים איכותיים ואמינים ולנקוט בכל אמצעי הזהירות הדרושים לביצוע הפעולה.

עבודות איטום בבניינים
אם אתם יושבים בדירתכם ביום חורף גשום וקר ו"זוכים" לחדירה של מים מהקירות, זה סימן שיש בעיה באיטום הבניין שלכם. אין דבר מבאס יותר מנזילות מים אך הבשורה המשמחת היא שיש לך פתרון יעיל ופשוט. איטום קירות חיצוניים של הבניין יאפשר מניעת חדירות מים ושיפור משמעותי באיכות החיים. גם במקרה הזה נשתמש לרוב בפיגומים לביצוע העבודה , מה שיאפשר לנו עבודה בטיחותית ומדויקת.

שיפוץ חזיתות בניינים
פיגומים ושיפוצים הן שתי מילים שהולכות יחד מאז ומעולם... הפיגומים מאפשרים לנו להגיע לכל נקודה בבניין ולשמור על בטיחות העובדים. כשמדובר על שיפוץ חזיתות בניינים יש צורך בדיוק והגעה לגובה רב, והפיגומים מאפשרים את זה בצורה הטובה ביותר. שיפוץ חזית הבניין יכול לכלול תיקוני שיש או פסיפס שנפלו, השלמת אריחים, צביעה, תיקוני טיח ועוד. מדובר בסדרת פעולות שמטרתן לשפר את מראה הבניין ולגרום לו להיראות חדש ואסתטי יותר.

חייג/י
נגישות נציג
בוואטסאפ
ניגודיות גבוהה הגדלת טקסט הדגשת קישורים סגור תפריט נגישות