»»

תיאומים נדרשים ובירוקרטיות המלוות עבודות בגבהים

לא כל אחד יכול לעבוד בגובה ולשמחתנו יש תקנות ברורות לנושא. כדי לעסוק בעבודות גובה צריך לעמוד בכל התקנות, לעבור את ההכשרה המתאימה ולערוך את כל התיאומים הדרושים מול הרשויות השונות.

כשמדובר בפרויקט הכולל עבודות בגובה קיימת לא מעט בירורקטיה שמסבכת ואולי גם מעכבת את העבודה, אבל הופכת אותה לבטוחה יותר. חברת ספידרמן מבצעת את כל סוגי עבודות הגובה בהתאם לכל הדרישות והתקנות המחמירות ביותר. כשאתם בוחרים ספידרמן אתם בוחרים בטיחות, מקצועיות, איכות, דיוק, מהירות ואמינות. נשמח לעמוד לרשותכם!

תקנות בטיחות לעבודה בגובה של המוסד לבטיחות וגיהות
המוסד לבטיחות וגיהות הוא זה שאחראי על כל התיאומים והתקנות הדרושות לעבודה בגובה וזה שנותן את האישורים הדרושים. המוסד קבע תקנות ברורות לכל סוג של עבודה בגובה ובהן נכתב בדיוק מה מותר ומה אסור. מה דרוש כדי לעבוד על סולם, על מנוף, בסנפלינג או בכל אמצעי אחר. ללא עמידה בתקנות לא ניתן לבצע עבודות בגובה ולא רק שזה עלול להוות סכנה, מי שלא ינהג לפי הכללים צפוי לעונשים כבדים. חברה לעבודות בגובה מקבלת רישיון רק לאחר שהיא מוכיחה שהיא עומדת בכל התקנות הדרושות ובתור לקוחות עליכם לדאוג לראות את האישורים האלו.

ביטוחים לעובדים בגובה
מעבר לבירוקרטיות הקשורות לענייני תקנות ודרישות, חברה לעבודות בגובה צריכה לדאוג לביטוחים עבור העובדים שלה. ללא ביטוח לא ניתן לעבוד בגובה וחשוב לוודא שהחברה מבטחת את העובדים שלה כנדרש. למרות שרבים מהלקוחות חושבים שענייני ביטוחי עובדים לא קשורים אליהם, זה לא בדיוק כך. בעניינים של ביטוח לא לוקחים סיכון ובמקרה שמשהו חלילה ישתבש, זה עשוי ליפול גם עליכם. אל תשכרו שירותי עבודה בגובה מבלי לוודא את כל הפרטים! מוטב להתעכב עוד כמה ימים מאשר להצטער על כך אחר כך.

הכשרה לעבודה בגובה
חשוב לדעת שכל מי שעובד בגובה חייב בהכשרה והסמכה ובלעדיהן הוא עובר על החוק. חברות לעבודה בגובה מחויבות להעסיק אך ורק עובדים שעברו קורס עבודה בגובה והעסקה בלי ההסמכה הזו נחשבת לעבירה על החוק. מעבר לקורס הבסיסי של עבודה בגובה, על העובדים לעבור הכשרה בהתאם לאמצעי שעליו הם עובדים. כך למשל עובדים על מנופים, במות הרמה או סנפלינג מחויבים בהכשרה מתאימה וזה ממש לא המלצה אלא משהו שהוא חובה. אנחנו בספידרמן מבצעים מגוון רחב של עבודות בגבהים תוך עמידה בכל התקנות והדרישות בתחום. העובדים שלנו עוברים את ההסמכות, מבוטחים כנדרש ואנו פועלים אך ורק לפי החוק. נשמח לספק גם לכם שירות אמין ומקצועי.

חייג/י
נגישות נציג
בוואטסאפ
ניגודיות גבוהה הגדלת טקסט הדגשת קישורים סגור תפריט נגישות