»»

תחזוקה של בנייני משרדים, אבל מבחוץ

בנייני משרדים חדשים ונוצצים כדאי לשמר. בניינים ישנים ועייפים, כדאי לשפר - לשפץ, לתחזק ומהר!!!

כל מה שרציתם לדעת על תחזוקת בניין משרדים מבחוץ !התקלף לכם הצבע או הטיח בבניין, למי פונים? צריכים שילוט מכירתי שיופיע על בניין המשרדים ולא יודעים מה אתם אמורים לחפש? הגעתם למקום הנכון

תחזוקת חיצונית לבניין
בין אם יש לכם חדר בבניין משרדים ובין אם אתם עובדים באחד, אתם ודאי מבינים את חשיבותה של תחזוקת בניין המשרדים מבחוץ. המעטפת של הבניין וכל הקשור לתחזוקתו, הם דבר חובה בכל בניין. גם בפן הבטיחותי וגם בפן הויזואלי. בניין אשר לא מתוחזק כראוי חיצונית, יכול להפר את שלוות העובדים בו וליצור בעיות שיפגעו בנכס, את שלוותם של הלקוחות שבאים לבקר בו, ויכול להוביל להוצאות רבות אם לא מטפלים בו בזמן. תחזוקת בניין מבחוץ נפרשת על שלל נושאים כגון: פיגומים, תקלות, איטום, עבודות שיש ופסיפס, טיח ובטון. הבניין מתוחזק כראוי, הדבר נראה טוב יותר והרבה יותר בטוח. איטום ועבודות מסוג זה משמעותו יכולה להיות - איטום במסטיקים אקריליים, כל הקשור לחלונות, מלט, פתחי אוורור וכו.

הקשר בין ויזואליות אסתטיקה ורושם ראשוני
קיימים המון יתרונות לתחזוקתו של בניין משרדים מבחוץ. ויזואליות מוכרת וזה דבר ידוע. בניין אשר לא נראה טוב או משהו בו לוקה חסר, יוריד חד משמעית את הרצון לשהות בו, בין אם אתה אדם אשר עובד בתוך בניין זה ובין אם אתה לקוח אשר מתעניין ברכישתו. ישנם כיום אנשי תחזוקה שדואגים לבניין להיראות בטוח לשימוש ויפה מבחוץ, ואף דואגים למקסם את יכולת המכירה שלו בעזרת שילוט מסוגנן היטב אשר יעניק לו את הויזואליות האופטימלית ויפיק ממנו את מירב הערך. הן מבחינת נדל''ן והן מבחינת טקסטורה. עבודות שילוט ופרסום יכולות להתפרש על מגוון קטגוריות כמו תליית שילוט ראוי ומתאים, תקינות השילוט, ניקיון השילוט ועוד. בין העבודות בתחום האסתטי והבטיחותי של עבודה בגובה תוכלו למצוא - תיקון קילוף טיח, צביעת בניינים ושיקום תשתיות.

לדבר אל אנשים בגובה העיניים
הדבר הראשון הנשקף לעיני כל בהגיעם לבניין משרדים מכל סוג, הוא המראה החיצוני של הבניין. מראה חיצוני היא משהו בלתי מופרד והכרחי במיוחד אשר ראוי לשים עליו דגש. כבר מהמאה ה-16 חיצוניות תפסה דגש בעולם ובמיוחד בבניית בניינים ואתרי בניה, בארצות כמו יוון העתיקה לדוגמה. אדם המייחס חשיבות לפנים הבניין בלי דגש על חיצוניות הבניין, יש לומר יורה לעצמו ברגלו, מכיוון שבניין בלי תחזוקה חיצונית, עתידו של בניין זה כשל פרח בלי מים. הדבר לא יכול להתקיים. יש כיום אנשי מקצוע אשר עבודתם היא לבנות מסגרות וכבלים מרותכים לבניין, התקנת שלטים על פיגום/מבנים, ניקיון שלטי חוצות,ניקו חיצונית של מבנים אשר ממוקמים גבוה, תליית מנורות ותקינותם ואפילו הצמדת לדים למבנים.

חייג/י
נגישות נציג
בוואטסאפ
ניגודיות גבוהה הגדלת טקסט הדגשת קישורים סגור תפריט נגישות