»»

קבלן עבודות בגובה - סוגי עבודות של לקוחות פרטיים

זה נכון שרוב הפעמים בהן אתם רואים עבודות בגובה הן מבוצעות עבור לקוחות עסקיים או גופים ציבוריים.

אלו יכולות להיות עבודות כמו תליית שילוט לעסקים, התקנת גופי תאורה במרכזים מסחריים, החלפת אריחים בבניינים של חברות, או כל עבודה אחרת שדורשת סנפלינג, במות הרמה או אמצעים מתקדמים אחרים. אלא שלצד הגופים הגדולים והעסקיים, לא מעט עבודות בגובה מתבצעות גם עבור לקוחות פרטיים, גדולים וקטנים כאחד. אילו עבודות למשל? צוות הספידרמנים מסביר ומבהיר:

הרחקת יונים בבנייני מגורים
עם כל הכבוד לסמל השלום ולערכים היפים שהן מייצגות, יונים גם מביאות איתן לא מעט לכלוך ונזקים אחרים. הרחקת יונים הפכה להיות משימה מאתגרת במיוחד שדורשת ידע, מקצועיות וניסיון. כאשר מדובר על בנייני מגורים גבוהים יש צורך בחברה לעבודות בגובה לביצוע המשימה על הצד הטוב ביותר. כדי להגיע לכל הנקודות הנסתרות ביותר צריך אמצעים מתקדמים לעבודה בגובה כמו למשל סנפלינג או מנופים מסוגים שונים. הרחקת יונים היא לא עבודה שמבוצעת ביוזמה של העירייה גוף אחר אלא משהו שדיירי הבניין מזמינים בעצמם ולכן היא עבודה שמבוצעת עבור לקוחות פרטיים.

איטום קירות וטיפול בחדירת מים
קרה לכם פעם שישבתם בבית שלכם ביום חורף קר ורטוב וגשמי הברכה חלחלו היישר לתוך הסלון? אנחנו כמובן מאחלים לכם שזה לא יקרה לעולם אבל אם אתם יודעים על מה אנחנו מדברים אנחנו לא צריכים לתאר לכם את התחושה הלא נעימה. הבשורה הטובה היא שאפשר לטפל בחדירת מים בקלות יחסית, הבשורה הפחות טובה היא שבדרך כלל אתם אלו שתצטרכו לדאוג לפתרון. לקוחות פרטיים רבים בוחרים לשכור חברה לעבודות בגובה שתבצע עבורם איטום קירות חיצוניים וטיפול בחדירת מים.

צביעת מרפסות בבנייני מגורים משותפים
יש אנשים שמאמינים שחזית בניין מגורים חשובה לא פחות מהדירות שבתוכו ואולי אפילו יותר. המראה של הבניין מבחוץ ישפיע על האפשרות למכור ולהשכיר דירות בבניין ולכן יש לו חשיבות רבה וממש לא כדאי להקל בכך ראש. צביעת מרפסות יכולה להביא לשדרוג משמעותי של המראה החיצוני של הבניין ולהפוך אותו ליוקרתי יותר, חדיש יותר ומתקדם יותר. כדי לעשות זאת בצורה איכותית ומקצועית דרושים אמצעי עבודה בגובה כמו למשל מנופים, במות הרמה ובמקרים מסוימים גם סנפלינג. ברוב המקרים האחריות לצביעת מרפסות היא של בעלי הדירות בבניין ולכן זה נחשב לעבודות בגובה עבור לקוחות פרטיים.

חייג/י
נגישות נציג
בוואטסאפ
ניגודיות גבוהה הגדלת טקסט הדגשת קישורים סגור תפריט נגישות