»»

עבודות גובה בגבעתיים

נשמח לעמוד לשרותכם ולבצע עבורכם עבודות גובה איכותיות, אמינות, בטיחותיות ובמחיר הוגן

הסמכה לעבודה בגובה היא חשובה והכרחית אבל היא לא מספיקה בשביל לבצע עבודות בגובה ברמה הגבוהה יותר. בשביל זה צריך ניסיון, מומחיות, דיוק ואהבה לתחום. לנו יש את כל אלו ואנחנו מבצעים עבודות גובה מכל הסוגים במגוון רחב של אמצעים מתקדמים לעבודה בגובה. אנחנו פועלים בכל איזור המרכז וכמובן שגם בגבעתיים, שידועה במבנים הגבוהים שבה.

תליית שלטים בגובה בגבעתיים
התקנת שילוט בגובה זו המומחיות שלנו בספידרמן ובמגוון ערים גדולות בארץ תוכלו להתרשם מעבודות שלנו. אנחנו תולים את השלטים בכבישים ובצמתים מרכזיים וכן על בניינים רבי קומות. לכל שלט ולכל מקום אנו דואגים להתאים את האמצעי המדויק לעבודה בגובה ומשתמשים, בין היתר, בסנפלינג, במות הרמה או מנופים מסוגים שונים. אנחנו מגיעים למקום ובוחנים כיצד ניתן לתלות את השלט בצורה המדויקת והבולטת ביותר.

ניקוי ארובות ופירים בגובה בגבעתיים
ב"תפריט" עבודות הגובה שלנו תמצאו גם ניקוי מקצועי ואיכותי של פירים וארובות שנמצאים בגובה. אלו יכולות להיות ארובות של מסעדות ועסקים, פירים בבנייני מגורים משותפים, בנייני משרדים ועוד. אנחנו עושים שימוש בציוד מקצועי לניקוי פירים ומעליות וכמובן באמצעים מתקדמים לעבודה בגובה. כדי שהמערכות שלכם יפעלו כסדרן ועם מינימום של תקלות חשוב לבצע ניקוי תקופתי על ידי אנשי מקצוע שזו המומחיות שלכם.

שיפוץ חיצוני לבניינים רבי קומות בגבעתיים
באמצעות מספר פעולות נוכל להשיב לבניין שלכם מראה חדש ואסתטי כמו שהיה לו בהתחלה כשרק נבנה. זה יכול להיות חיזוק והשלמת אריחי קרמיקה ושיש שנפלו, צביעה וחידוש טייח, צביעת מרפסות וכו'. שיפוץ מעטפת בניין זו דרך יעילה להעלאת שווי הבניין והדירות שבו וכן לשיפור איכות החיים של הדיירים. לצד שיפוצים קוסמטיים, אנחנו מבצעים גם איטום קירות חיצוניים בבניינים גבוהים במיוחד כולל כאלו שמצריכים אמצעים מתקדמים כמו סנפלינג למשל. צרו קשר עם המומחים של ספירדמן לקבלת הצעת מחיר הוגנת לעבודה מקצועית ואמינה. אנחנו שומרים על בטיחות מרבית (לעובדים שלנו לעוברים והשבים) ונשמח ללוות אתכם כל הדרך לתוצאה מושלמת של עבודות גובה.

חייג/י
נגישות נציג
בוואטסאפ
ניגודיות גבוהה הגדלת טקסט הדגשת קישורים סגור תפריט נגישות