»»

עבודות בגובה בתל אביב

יש לנו שנים של ניסיון בביצוע כל סוגי עבודות הגובה , ציוד מתקדם וחדיש וצוות מיומן שדרוך לביצוע כל משימה. אנחנו פועלים באיזורים שונים בארץ וגם בבניינים הגבוהים ביותר בתל אביב

בעיר הגדולה בישראל ישנם גם הבניינים הגבוהים ביותר, מה שאומר שלא מעט חברות לעבודה בגובה פועלות בתל אביב והסביבה. הן עוסקות בשיפוצים בגבהים לא קונבנציונלים, התקנת שילוט או ציוד מסוג אחר, ניקוי ארובות ופירים, ועוד מגוון משימות שמצריכות טיפוס לגובה רב. אז למרות שלא חסרות חברות שמספקות שירותי עבודה בגובה במרכז בכלל ובתל אביב בפרט, לא כולן פועלות במקצועיות, במהירות, ביעילות ומעל הכל - בבטיחות. אנחנו בספידרמן כן!

חברה לעבודות סנפלינג בתל אביב
סנפלינג הוא אחד מהאמצעים המתקדמים ביותר לעבודה בגובה והוא מאפשר לנו להגיע גם לנקודות הנסתרות והמאתגרות ביותר. לא כל חברה לעבודות בגובה משתמשת בסנפלינג ולכן לפני שאתם בוחרים אחת, וודאו שהצוות שלה מוכשר ומיומן לעבודה בסנפלינג. באמצעות סנפלינג אפשר לבצע שיפוצים והתקנות בגובה רב ובנקודות שקשה להגיע אליהן, אפשר לנקות פירים וארובות, אפשר לתלות שלטים גבוהים ואפשר לבצע כל משימה. אצלנו בספידרמן תמצאו שירות עבודה בסנפלינג גם בבניינים הגבוהים ביותר של תל אביב ואיזור המרכז כולו.

התקנת שילוט בגובה רב בתל אביב
כשאומרים "התקנת שלטים בתל אביב" כולם מדמיינים את שלטי הענק שתלויים באיילון, אבל למעשה יש עוד כל-כך הרבה מקומות  גבוהים בת"א שאפשר להתקין בהם שלטי פרסום גדולים במיוחד. זו המומחיות שלנו בספידרמן! אנחנו עובדים עם החברות הגדולות ביותר ומתקינים שלטי ענק במקומות גבוהים ומאתגרים במיוחד בתל אביב. אנחנו מקפידים לתלות את השלטים בצורה בולטת ובטיחותית כך שאין מי שיפספס אותם.

איטום קירות חיצוניים בבניינים רבי קומות בתל אביב
כשהחורף מתקרב אנחנו בספידרמן פועלים באופן נרחב במשימות של איטום קירות חיצוניים. זוהי משימה שמצריכה מיומנויות לעבודה בגובה וכן ידע וניסיון באיטום. אנחנו משתמשים בחומרי איטום מתקדמים ומבטיחים לדיירי הבניינים חורף יבש וחמים. מחפשים איש מקצוע לאיטום קירות חיצוניים בבניינים רבי קומות בת"א? דברו איתנו ונגיע לתת הצעת מחיר הוגנת ואמינה.

חייג/י
נגישות נציג
בוואטסאפ
ניגודיות גבוהה הגדלת טקסט הדגשת קישורים סגור תפריט נגישות