»»

עבודות בגובה בבאר שבע

אם אתם מתגוררים בבאר שבע והסביבה וזקוקים לשיפוצים בגובה, ספידרמן זו הכתובת.

בכל מקום שיש בו אנשים יש בניינים גבוהים ויש צורך בעבודות בגובה. אלו יכולות להיות עבודות שיפוצים, תחזוקה, התקנות או כל דבר אחר שמצריך טיפוס לגובה רב. זה נכון לגבי תל אביב, חיפה, ירושלים וגם באר שבע. חברת ספידרמן עוסקת בביצוע עבודות בגובה בכל הארץ תוך שימוש במגוון אמצעי עבודה בגובה והקפדה יתרה על בטיחות ועבודה איכותית. נשמח לעמוד לצידכם (או יותר נכון לטפס עבורכם על כל מבנה גבוה) ולבצע עבודות שישפרו את איכות החיים שלכם. צרו קשר לקבלת הצעת מחיר הוגנת!

התקנת שילוט בגובה בבאר שבע
אם יצא לכם להסתובב במרכז ב"ש וודאי ראיתי את שלטי הענק שתלויים שם. אנחנו גאים להגיד שעל התלייה של חלק גדול מהם אנחנו אחראים. התקנת שילוט בגובה היא משימה שמצריכה מיומנות וניסיון וברוב המקרים מבצעים אותה באמצעות סנפלינג כי רק כך ניתן לתלות אותו בצורה מדויקת ובולטת. אנחנו תולים שלטי ענק בבניינים מסחריים, בנייני מגורים או משרדים ומקפידים על עבודה איכותית, בטיחותית ומהירה. את השלטים שאנחנו תולים תושבי באר שבע לא יכולים לפספס.

איטום גגות וקירות חיצוניים בב"ש
לקראת החורף שמגיע אלינו לטובה חשוב לדאוג שכל הקירות החיצוניים בבניין שלכם יהיו אטומים לחדירה של נוזלים. כשמדובר על בניין גבוה במיוחד (ובשנים האחרונות בבאר שבע יש לא מעט כאלו) חשוב לעשות את זה עם סיוע של חברה שמתמחה בביצוע עבודות בגובה. כדי להגיע גם לנקודות הנסתרות והמאתגרות יותר יש צורך במנופים, במות הרמה או אפילו סנפלינג ורק לחברה מקצועית יש את האמצעים האלו. כמו כן חשוב לוודא שאותה חברה מחזיקה בניסיון בביצוע איטום קירות ומשתמשת בחומרי איטום מקצועיים ואיכותיים.

שיפוצים בבניינים רבי קומות באיזור באר שבע
רבים מופתעים לשמוע שאנחנו בספידרמן, שהיא חברה לביצוע עבודות בגובה, מבצעים גם עבודות שיפוצים. בין מגוון משימות השיפוצים שלנו יש: צביעת מרפסות, השלמת אריחים מקירות בניין חיצוניים, תיקוני צבע וטייח ועוד. את העבודות אנחנו מבצעים במבנים רבי קומות שנמצאים בגבהים לא קונבנציונאלים.

חייג/י
נגישות נציג
בוואטסאפ
ניגודיות גבוהה הגדלת טקסט הדגשת קישורים סגור תפריט נגישות