»»

עבודות איטום ושיקום בגובה

סובלים מנזילות בקירות החיצוניים של הבניין? אריחי הקרמיקה נפלו והבניין כבר לא יפה ומטופח כמו שהיה? רוצים לארגן צביעת מרפסות לכל הבניין? בדיוק בשביל זה אנחנו כאן.

חברת "ספידרמן" מתמחה בביצוע עבודות בגובה, כאשר עבודות איטום ושיקום הן המומחיות הגדולה שלנו. אין נקודה שאנחנו לא יכולים להגיע אליה כדי לבצע את העבודות, ונשמח להגיע גם אליכם! איטום קירות ושיקום בניינים יכול בתוך שעות ספורות להוביל לשדרוג משמעותי באיכות החיים ולא כדאי לוותר על זה. הנה חלק מהמשימות שאנחנו מבצעים באופן יום יומי.

איטום קירות חיצוניים בבניינים רבי קומות
גם הבניין היוקרתי והאיכותי ביותר עשוי לסבול בשלב כזה או אחר מכשלי איטום וכתוצאה מכך מנזילות. אין לזה קשר לאיכות הבנייה כמו לזה שהזמן נותן אותותיו וכך גם פגעי מזג האוויר. צוות הספידרמנים שלנו מומחה באיטום קירות חיצוניים בגבהים לא קונבנציונלים תוך שימוש בסנפלינג, במות הרמה, מנופים ושלל אמצעים מתקדמים לעבודה בגובה. אנחנו משתמשים בחומרי איטום מקצועיים ודואגים שלכל לקוחותינו יהיה חורף יבש ונטול נזילות.

שיקום אריחי קרמיקה ופסיפס בקירות חיצוניים
בעשורים האחרונים מקובל מאוד לצפות קירות חיצוניים בקרמיקה, שיש, פסיפס או אריחים אחרים. נוצר כך מראה אסתטי ויוקרתי שתורם ערך מוסף לדיירי הבניין ולמי שעובר בסביבה. אלא שעם כל היופי שבדבר, האריחים לא מחזיקים לנצח ומעת לעת הם מתרופפים או נופלים, מה שפוגע באסתטיקה. הפתרון שלנו כולל ביצוע עבודות שיקום פשוטות ומהירות יחסית שמשיבות לבניין את המראה הראשונים שהיה לו. אנחנו מבצעים את העבודות גם בבניינים גבוהים במיוחד ובבניינים עם אריחים מסוגים שונים.

שיקום חזיתות בניינים
חזיתות בניינים לא תמיד כוללות אריחי שיש או פסיפס ויהיו בניינים שהחזית שלהם תראה אחרת. בכל מקרה, חזית בניין היא משהו שצריך לדאוג לו שכן נזקי הזמן ומזג האוויר פוגעים בהם ראשונים. אחת לכמה שנים מומלץ לבצע שיקום חזית בניין, מה שיכול להעלות את ערך הדירות בו ואת אפשרויות השכירויות. ניתן לבצע חידוש צבע, חידוש טייח, שיקום קורות עץ או מעקות ועוד. נשמח לעמוד לצדכם במשימה ולדאוג שהבניין שלכם ייראה בדיוק כמו בהתחלה. אנחנו מומחים בזה!

חייג/י
נגישות נציג
בוואטסאפ
ניגודיות גבוהה הגדלת טקסט הדגשת קישורים סגור תפריט נגישות