»»

איטום מבנים בגובה

אנחנו ב"ספידרמן" מבצעים איטום בגובה בבנייני מגורים, בנייני משרדים, מסחר ולמעשה כל סוגי הבניינים, כולל כאלה שנוסקים לגבהים לא קונבנציונאליים. נשמח לעמוד לשירותכם!

אם אתם שואלים אותנו (בתור כאלה שחיים ונושמים איטום), נגיד לכם שאיטום זו מילה נרדפת לאיכות חיים. קירות וגגות אטומים נותנים שקט בימי החורף (ובזמנים של תקלות ופיצוצי צינורות) ומאפשרים לדיירי הבניין לנהל חיים יבשים ונטולי נזילות. בדיוק מהסיבה הזו אנחנו רואים באיטום איכותי פעולה חיונית שאסור לוותר עליה. כמובן שניתן לעשות איטום באופן עצמאי ומבלי סיוע של איש מקצוע, אלא שכשמדובר על מבנים בגובה זה לא תמיד אפשרי.

חומרי איטום מקצועיים שמתאימים גם למקומות גבוהים במיוחד
איטום טוב מתחיל ונגמר בחומרי האיטום שמשתמשים בהם. כדי שהאיטום יחזיק גשמים חזקים, נזילות, פיצוצי צינור וכדי שלא תצטרכו לחדש אותו בתדירות קצרה, יש צורך להשתמש באמצעי איטום מותאמים ומקצועיים. לכל מקום ולכל אופי של קיר או גג יתאים חומר איטום אחר ואיש מקצוע יוכל להתאים את החומר המדויק בכל מקרה. כשמדובר על איטום של בניינים גבוהים יש חשיבות מכרעת לחומרי האיטום שכן המקום חשוף יותר לפגעי מזג אוויר.

שימוש במגוון אמצעי עבודה בגובה בהתאם למקום
כדי לבצע איטום איכותי בבניינים גבוהים דרושים אמצעים מתקדמים לעבודה בגובה. אלו יכולים להיות מנופים, במות הרמה או חבלי סנפלינג , הכל תלוי בתנאי השטח הקיימים. מבנים בגובה דורשים התייחסות מיוחדת בכל מה שקשור לאיטום ורק בעלי מקצוע מיומנים ומנוסים יוכלו לתת לכם את המענה הזה. זכרו את שאמרנו בהתחלה: איטום = איכות חיים! אל תחסכו בנושא וככל שתבחרו חברה מומלצת לעבודות בגובה, כך תבטיחו לעצמכם חורף יבש ונטול נזילות.

עבודה מדויקת, איכותית ואחראית
אנחנו בספידרמן עוסקים כבר שנים רבות באיטום כאשר חלק בלתי נפרד מהעבודה שלנו כוללת איטום של מבנים בגובה. אנחנו עושים זאת לרוב באמצעות סנפלינג, שמאפשר לנו להגיע גם לנקודות נסתרות ומאתגרות שלא ניתן לאטום עם אמצעים אחרים של עבודה בגובה. צוות העובדים שלנו עבר את כל ההכשרות הדרושות לעבודה בגובה ואנחנו מקפידים על עבודה מדויקת ואיכותית.

חייג/י
נגישות נציג
בוואטסאפ
ניגודיות גבוהה הגדלת טקסט הדגשת קישורים סגור תפריט נגישות