»»

שילוט חוצות על בניינים פרטיים

שלטי חוצות אמנם עולים לא מעט כסף, אבל אם מייצרים אותם ותולים אותם בצורה מקצועית ואיכותית הם בהחלט יכולים להחזיר את ההשקעה

שלט חוצות טוב הוא שלט שנתלה על בניין גבוה בצורה מתוחה וטובה. שלט רופף או קרוע לא רק שלא ישיג את המטרה, הוא גם עלול לפגוע בתדמית ובשם הטוב שלכם. השקיעו בשלט החוצות שלכם! דברו איתנו. אנחנו ספידרמן ותליית שילוט חוצות הוא המומחיות שלנו. אנחנו עושים את זה על בניינים מסחריים וגם על בניינים פרטיים ומשיגים את התוצאות הטובות ביותר. נשמח לעמוד לרשותכם!

תכנון והתאמת השלט המושלם לבניין
גם אם אתם מתגוררים בבניין ומעוניינים לתלות עליו שלט למטרות הכנסה נוספת, וגם אם אתם בעלי העסק שתולים את השלט עליכם להקפיד להתאים את השלט לגודל ואופי הבניין. ישנם חוקים ותקנות ברורות לגבי תליית שילוט על בניינים פרטיים וחשוב להקפיד על כל הכללים כדי להימנע מקנסות. נשמע מסובך? בשביל זה אנחנו כאן. אנחנו נתאים לכם את השלט המדויק עבור הבניין שלכם ונדאג שהוא יעמוד בכל התקנות שנקבעו.

התקנת שלטים מקצועית עם מגוון אמצעים לעבודה בגובה
בכל פעם שאנחנו ניגשים למשימה של התקנת שילוט חוצות אנחנו בוחנים את הסביבה ותנאי השטח ורק אחר כך בוחרים באמצעי לעבודה בגובה. יש ברשותנו במות הרמה, מנופים מסוגים שונים וכמובן אופציה של סנפלינג. אין אמצעי אחד עבור בנייני מגורים והכל תלוי בגובה הבניין, סוג השלט ותנאי השטח הקיימים. מה שאנחנו כן יכולים להבטיח לכם הוא שנעשה הכל כדי לתלות את השלט שלכם בצורה הטובה ביותר.

אף אחד לא יפספס את השלט שלכם
שלטים על בנייני מגורים פרטיים יכולים לעשות עבודה מצוינת ולהגיע להמון אנשים. הם יכולים להגיע לדיירי הבניין עצמו, הבניינים הסמוכים ולכל מי שעובר ברחוב. בחישוב גס מדובר במאות אנשים (ואולי אפילו יותר) שיכולים לראות את השלט, מה שאומר שהפרסומת שלכם יכולה לעבוד. אבל כדי שזה באמת יקרה חשוב להתקין את השלט באופן מקצועי ולדאוג שיהיה מתוח, ברור ובולט לעיני כל. בדיוק על זה אנחנו מקפידים בעבודות שלנו ונשמח לדאוג שגם את השלט שלכם אף אחד לא יפספס.

חייג/י
נגישות נציג
בוואטסאפ
ניגודיות גבוהה הגדלת טקסט הדגשת קישורים סגור תפריט נגישות